Bahçıvan Eğitimi

Bahçe Bakım Sektörümüzde son yıllarda eğitimli iş gücü açığı var. Özellikle Peyzaj çalışmalarında ve peyzajı yapılmış alanlarda eleman bulmak çok zor. Bulunan elemanlarında teknik bilgileri ise yetersiz.

Büyükşehirler de bahçe bakımı elemanı (Bahçıvan) en çok aranan meslekler arasında yer almaktadır. Fidanlıklarda, Peyzaj Şirketlerinde, Fabrika, Plaza ve Sitelerin bahçe düzenlemesi için aranan bu elemanları örgün ve online kurslarda yetiştiriyoruz.

Bahçıvan Eğitiminde Neler Var?

BAHÇIVAN OKULU ekibimiz, mesleğinde uzman deneyimli ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarlarından oluşmaktadır.

Peyzaj mimarları; bahçeye dair tüm tasarım ilkelerinden bahçenize bir kimlik kazandırmanız için bahçe türlerinden, bahçenize seçeceğiniz ağaçlar ve onların ihtiyaçlarından, bahçenize renk katan çiçekler ve onları hangi alanlarda nasıl kullanabileceğinizden, sert zemin tasarımlardan yeni trend obje ve taşlar ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşırken;

Ziraat mühendisleri de; bahçenizdeki sürdürülebilirliği sağlamanız için bitkilerinize, çimlerinize nasıl bir bakım uygulamanız gerektiğinden, bitkilerinizde en sık rastlanan hastalık, zararlılardan ve mücadele yöntemlerinden budama zamanları ve teknikleri, gübreleme zamanları ve miktarları ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizlere paylaşacak.

BAHÇIVAN OKULU’ ndan Mezun Olan Bahçıvan, çalıştığı işletmenin genel prensiplerini göz önünde bulundurmak ve sorumluluğunu aldığı bahçenin bakımını en iyi şekilde sağlayabilme yeteneğine sahip olacaktır.

Bahçıvan Okulundan Mezun Olduğunuzda

NEDEN BİZ?

0 +
Belgeli Bahçıvan
0 +
Yıl Tecrübe
0 %
Memnuniyet
0 +
Bölgeye Hizmet

İLETİŞİM

Belgeli bahçıvan olun. Hemen iletişime geçin!

    İletişim

    Konum

    Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
    HEMEN ARA
    ×